Dołącz do Bazy

Wspólnie tworzymy największą bazę grafików w Polsce! Dzięki niej w prosty sposób znajdujemy partnerów do współpracy przy naszych projektach! To sprawia, że możemy się swobodniej rozwijać, uczyć, tworzyć wysokiej jakości produkty i podnosić jakość współpracy!

Co zyskujemy dołączając do bazy grafików?

Zlecenia

Dołączając do bazy otrzymujemy dostęp do tajnej grupy ze zleceniami, ofertami pracy i konkursami graficznymi. Dzięki temu możemy pozyskiwać nowe zlecenia i znajdywać partnerów do pracy nad projektem.

Reklamę

Przy dołączeniu do bazy zostaje utworzona strona wizytówka z przekierowaniem do naszej strony internetowej podanej w zgłoszeniu. To daje nam możliwość dodatkowej promocji naszej twórczości.

Zapytania

Dzięki obecności w bazie dajemy się znaleźć usługodawcom szukającym specjalistów w swojej dziedzinie.

Rozwój

Obecność w bazie daje nam możliwość rozwoju dzięki nowym zleceniom, kontaktom i doświadczeniu zdobywanemu podczas każdej nowej współpracy.

Społeczność

Baza grafików powstaje dzięki nam i wspólnie ją tworzymy. Dzięki naszej społeczności możemy dzielić się swoją wiedzą, zdobywać nowe znajomości, kontakty biznesowe, porozmawiać na branżowe tematy i zdobyć wsparcie i pomoc!Jak dołączyć do bazy?


Wybieramy kategorię
Aby dołączyć do bazy wybieramy kategorie zleceń, które chcemy realizować i w których się specjalizujemy, np. identyfikacja wizualna jeśli zajmujemy się głównie tworzeniem logotypów lub strony www jeśli w tym mamy największe doświadczenie. To ważne, aby każdy z nas wybrał dziedziny, w których jest specjalistą. Może być ich kilka. Dzięki temu dostarczamy wysokiej jakości usługi a co za tym idzie zdobywamy coraz większe zaufanie i coraz więcej zleceń!

Wybieramy miasto
Czasami realizacja projektu wymaga spotkania i omówienia szczegółów na żywo. Mogą się również zdarzyć propozycje stałej współpracy dlatego wybieramy miasto, w którym mieszkamy lub w którym można nas zastać. To pozwala na odszukanie w naszej bazie grafików, którzy chętnie omówią projekt przy kawie i będą "na miejscu". Możemy również wybrać pracę zdalną jeśli taką najbardziej preferujemy.

Wstawiamy
link do strony
Może to być nasza strona internetowa, portfolio w pdf., link do Behance, fanpage na Facebooku, Instagram czy inne dowolne miejsce w sieci, gdzie prezentujemy swoją twórczość. Ważne jest aby znalazł się tam kontakt do nas. W ten sposób zleceniodawcy i zainteresowani współpracą mogą się swobodnie z nami skontaktować.

Możemy też dodać kilka słów o sobie, zdjęcia, grafiki lub inne informacje które chcemy umieścić w bazie.

Wstawiamy link do naszego Facebooka

Jest on potrzebny przy dodawaniu nas do tajnej grupy ze zleceniami graficznymi ale nie jest konieczny do umieszczenia nas w bazie.

Wysyłamy maila i gotowe!


Wszystkie dane przesyłamy na adres:
karolinakoscielniak@gmail.com a następnie czekamy na weryfikację oraz na dodanie do bazy i tajnej grupy ze zleceniami tylko dla grafików.